Blindganger
In de columns van onze blinde en slechtziende columnisten, Monique Meulen, Wim Pierik, Kim van Iersel en Frank Ter Beek, leest u over hun uiteenlopende ervaringen in het dagelijks leven.
Wim Pierik

Dagelijks leven en werk
Wim (1963) werkt als kennismakelaar bij Koninklijke Visio en woont samen met zijn echtgenote Hermine in Grave.
Lees de columns van Wim
Monique Meulen

Dagelijks leven
Monique (1963) werkt als coördinerend cliëntbegeleider bij De Vlasborch. Zij woont samen met echtgenoot Arend Jan en geleidehond Teddy in Vught.
Lees de columns van Monique
Kim van Iersel

Dagelijks leven
Kim van Iersel (1973) is getrouwd met Berry. Ze is vrijwilliger bij een belangenbehartiger voor mensen met een handicap en geeft voorlichting en gastlessen op scholen.
Lees de columns van Kim van
Frank ter Beek

Dagelijks leven
Frank Ter Beek is slechtziend geboren. Hij is beeldend kunstenaar en docent op de Visio school in Grave.
Lees de columns van Frank ter